Askerlik #12: Ömür SARI 98/2 Alaşehir

Bir akşam içtimasında sırada beklerken 1,60m boylarında beyaz tenli minyon tipli bir anadolu çocuğu elini omzuma atarak “hoş geldin dostum sen yenimisin” diye seslendi. Dönüp baktığımda sadece hoş buldum demek geldi içimden sadece. Ö gün başladı onunla muhabbetim.

Zamanla ilerilere taşıdık ilişkimizi, dertlerimize sevinclerimize ortak olduk birlikte güldük birlikte üzüldük. Bugün bu kışlada karşılıksız olarak en sevdiğim insanların basında gelir.

Daha 19 yaşında askere çok erken gelmiş daha yüzünde tüy bitmemiş delikanlı. Ben geldiğimde 150 falan sayarken şimdi 6-7 sayıyor. Geçen onca zaman boyunca yan yana yattık. Birlikte aynı sofrada yedik yeri geldi ekmeğimizi bölüştük yeri geldi suyumuzu paylaştık. Karşılıksız olarak paylaştık bir çok şeyi.

Geçen hafta sonu birlikte İzmite gittik. Köseköyde acemilik yaptığım yeri gösterdim ona Symbolde gezdik birlikte starbucks a getirdim onu ilk defa. Ben daha once bir kere oynamıştım benim için ikinci oldu onun için yine ilkti bowling oynadık, kesmedi bir kere daha oynadık birini o yendi birini ben yendim. langırt oyandık ordada yendim. Bilardo oynadık ordada yendim hasbel kader. Köfteci Yusufa götürdüm ordada yemek yedik. Gezdik eğlendik.

Akşam dört çeyrekte beş arabasına bilet anca bulabildik. Dolayısı ile altı içtimasına zar zor yetiştik.Otagarda Burak cıktı karşımıza. O altıya anca bilet bulmuştu geç geldi.

Biz kışlaya dönünce herkes bizi farklı bir durum icin izmite gittiğimizi düşünüyordu. Ömüre de tembihledim ole olunca bir şey çaktırmayalım madem ole düşünmek istiyorlar bırakalım düşünsünler dedim. Halada ole biliyorlar. Onlara göre ben Ömürü müstehcen içerikli durum yaşamadı icin İzmite götürmüştüm. Halbuki hic ole bir şeyin muhabbeti dahi olmamıştı. Nerden çıkardılar uydurdular onuda bilmiyorum. Bir ay önceden gidip gezelim birlikte alışveriş falan yapariz son son eğleniriz diye plan yaparak gittik. Döndüğümüzde ne yakıştırmalara maruz kaldık.

Insanların ağzı torba değil iste konuşuyor. Yapmasakda yaptı diyorlar.


You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: