Giriş Sayfası

Değerli okuyucularım Merhaba. Ben Oğuz Kağan bu bloğun kurucusu ve tek sahibiyim.

Ilk okul dördüncü sınıftan beri yazmakla ilgileniyorum. O zamanlar da Güzel Konuşma Ve Yazma dersindeki hocamizin sevdirmesi üzerine başlayan bu yolculukta bugün bu noktaya gelmiş bulunuyorum. Yaklaşık on altı yıldır yazıyor ancak bu yazdıklarım sadece bende kalıyordu. Bu yazdıklarımı paylaşma düşüncesi aklıma gelince bunu blog yolu ile yapmaya karar verip okumakta olduğunuz bu kişisel bloğu açmak için gereken çalışmaları yapmaya başladım. Malum bole bir girişimde ilk iş isim bulmak oldu. Birkac gün bu konu üzerinde kafa yorunca bu isimde karar verdim. Ve bu noktaya kadar getirdim.

Bu zamana kadar daha once hic site yahut blog yönetmedim ve hic bir yazılım bilgimde yok. Her şeyi araştırarak sorarak elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Oluşabilecek teknik hatalardan dolayı affınıza sığınıyorum.
Bu kişisel bloğumda ki amacım yazdıklarımı sizlerle paylaşarak biraz olsun sizlere faydalı olabilmektir. Kâr amacı gütmeden sadece üretim amaçlı ve siz değerli arkadaşlarıma faydalı olabilmeyi hedeflemekteyim. Bu süreçte sizlerle çeşitli konularda araştırma yazilarimi , güncel ve güncel kalacağını düşündüğüm olaylar ve konularla ilgili fikir ve düşünce yazılarım ile birlikte fayda sağlayacağını düşündüğüm anılarımı sizlerle paylaşacağım. Beni geliştirecek olan siz değerli arkadaşlarımın eleştirileridir. Her şey usulüne gore olunca güzeldir. Eleştiri ve önerileriniz için şimdiden teşekkürlerimi sunarım. Hakkımda daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlarım hakkımda sayfasını ziyaret edebilirler.
Sevgi ve huzur ile dolu kalın.