Korkunç Son

Sevdiklerinize değer verin verdiğiniz değeri hisettirin ve önemlisi gerçekten yürekten sevin.

Sadece dilinizde olmasin sevginiz saygınız duygularınız. Dil kıvraktık her yana döner eğilir bükülür bazen yanlış şeyleri söyleyebilir hata yapıp gaflete düşebilir. O yüzden çok güvenmeyin dilde olan saygı sevgi ve hürmetlere. Aynı dil bir gün biranda hoşunuza gitmeyen şeyleri söyleyebilir. Ve siz ne kadar değer vermişseniz o tatlı dilliye o kadar yanarsınız.

Yüreğinizde yaşadığımız duygular biranda değişmez. Çabalasakta kasıtlı olarak uğraş versekte dil gibi değildir. Dil bitti der biter. Ama yürek bitti diyemez. Desede bitemez. Çok daha sancılı olur tabi yürektekini bitirmek ama zorda olsa alışırız bir süre sonra onada. Ama beş ay ama beş yıl ama onbeş yıl. Alışmak zorundayız dünyanın yaratılışında insanın fıtratında var bu.

Alışamam dedigin ne varsa once alışamıyorum dersin sonra alışıyormuş gibi yaparsin bir bakmışsın gerçekten alışmışsın.

Vazgeçemem dersinbir süre uğraşırsın düşünürsün zamanla vazgeçer gibi olur bir bakarsın ki gerçektende artik vazgeçmişsindir.

Sevemem bir daha olmaz dersin zaman geçer seviyormuş gibi yaparsin farkında olmadan gerçekten seversin.

Kimse vazgeçilmez değil. Ve bir insanda yok ki eşi benzeri olmasin. Sekiz milyar insanın icinde sadece bir sin yada biri im. Herkes gider gidenlerin yerine başkaları gelir. Bir yerde birsey bitiyorsa orda artik birçok yenilik vardır. Yenilerden korkmayın cesur olun. Öldürmeyen acı güçlendirir. Daha güçlü yarınlar için cesur olun.

Durusunuz vizyonunuz içinizdekiler ve dışınızdakiler net olsun bir olsun. Dilinizde yüreğinizde aynı şeyi söylüyorsa hiç korkmayin.

Dile konuşması için beyin komut verir. Beyin ve yürek bir çok zaman farklı noktalarda durur. Aynı noktada birleştikleri çok nadirdir. Eğer aynı yerde birleştirmeyi başardıysanız hic bir şeyden korkmayın. Korkunç bir sonsuzluktansa korkun bir son daha iyidir.


You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: